Dnia 12 grudnia przedpremierowe pokazy romantycznej komedii "I tak cię kocham" w ramach cyklu dla kobiet "Kino na Obcasach" w Multikinie w 20 miastach w Polsce (Centrum Prasowe)

0Shares

"I tak cię kocham", uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady, było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskich kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat - na czele z rodziną - sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

Na ekranie, znany z serialu "Dolina Krzemowa", Kumail Nanjiani - jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan ("Słowo na M"), która jako nowe ucieleśnienie‚ dziewczyny z sąsiedztwa stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili: słynny komik - Ray Romano (serial "Wszyscy kochają Raymonda") i laureatka Oscara za "Fortepian" - Holly Hunter.

https://www.youtube.com/watch?v=nPdkfBqrOq4

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się następujących kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Łódź, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Multikino Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety do nabycia w kasach biletowych kin oraz online na stronie https://multikino.pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-i-tak-cie-kocham

"I tak cię kocham" od 5 stycznia w polskich kinach. 

Źródło informacji: Gutek Film

UWAGA: Za materiał opublikowany przez Centrum Prasowe PAP odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. (Centrum Prasowe)