Strefa Emocji LOTOS na Pradze Północ

0Shares

„Nie jest łatwo w kilku zdaniach przedstawić wszystkie propozycje jakie DOSiR Praga-Północ wraz z Domem Kultury Praga przygotował na okres trwania Mundialu w Rosji. W imieniu wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego wydarzenia serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że wspaniale będą się bawić całe wielopokoleniowe rodziny” - powiedział Jan Szczepłek, organizator imprezy z DOSiR Praga-Północ.

Emocje to wspólny mianownik sportu i kultury. Emocje łączą ludzi. Rozgrywki piłkarskie to świetny pretekst do sąsiedzkich spotkań, lokalnej integracji i wspólnego przeżywania. Oczywiście, w połączeniu z kulturą - bo tylko kulturalne emocje wchodzą tutaj w grę - mówi Katarzyna Sołtys, dyrektorka Domu Kultury Praga. - Specjalnie dla mieszkańców Pragi i nie tylko, przygotowaliśmy pakiet kulturalny, m.in. animacje artystyczne, zabawy ruchowe, pokazy gigantycznych baniek. Nie zabraknie konstruowania instrumentów do kibicowania, konkursów z nagrodami, punktu e-sportu. Zaplanowaliśmy także pokazy filmów pod chmurką i koncert finałowy”.

W programie strefy sportu znajdą się m.in.: mini turnieje piłki nożnej, pokazy freestyle football, pomiary prędkości strzału na bramkę, a w strefie gier i zabaw nietypowe wyścigi, skoki na „mega” skakance, przeciąganie liny, zabawy kuglarskie, megatwister, urządzenia sprawnościowe i inne.

Z myślą o młodych mamach przygotowana zostanie przestrzeń do przewijania i karmienia maluchów, a dla wszystkich - strefa kulinarna.

Info: www.dosir.waw.pl, www.dkpraga.pl, www.facebook.com/events/252999818769843/

Sponsor: Grupa Lotos

Patron honorowy: Wojciech Zabłocki - Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ

Partnerzy: R-Gol, BOHEMA - Strefa Praga, OKAM, Spółdzielnia RSM Praga

Organizator: Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ

Współorganizator: Dom Kultury Praga

KONTAKT:
e-mail: [email protected]

e-mail: [email protected]