„Ukryta gra” – Helios zaprasza na film i wyjątkowy konkurs! (Centrum Prasowe)

0Shares

W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Przy okazji premierowych seansów sieć kin Helios przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów kinematografii oraz trzymających w napięciu scenariuszy z historią w tle. Jest o co walczyć – laureat z osobą towarzyszącą będzie miał możliwość zwiedzenia niedostępnych na co dzień pomieszczeń PKiN ze zdobywcą Oscara - Allanem Starskim! Aby wygrać, wystarczy w dniach 1-17 listopada br. kupić bilet na film „Ukryta gra” w wybranym kinie Helios oraz w kreatywny sposób opisać kontynuację sceny filmu opublikowanej na stronie konkursy.helios.pl.

Twój ruch może zmienić historię. Zdecyduj, jak potoczy się szpiegowska rozgrywka! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „Ukryta gra” oraz do udziału w wyjątkowym konkursie! Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.helios.pl/ukrytagra.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 48 kinami mającymi łącznie 273 ekrany i ponad 52 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Źródło informacji: Helios

UWAGA: Za materiał opublikowany przez Centrum Prasowe PAP odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. (Centrum Prasowe)